vospfs.cz

Kunda detailně


kunda detailně

Škoda představila pravděpodobně nejkrásnější verzi svého nového SUV. Okto se dočkalo řady designových změn, včetně nové sady kol, zjednodušené přední masky a světlometů a nových speciálních detailů uvnitř.

.

Škoda představila pravděpodobně nejkrásnější verzi svého nového SUV. Pro německý trh je určena s přeplňovaným čtyřválcem. "Chtěli jsme, aby byl tento vůz...

.

Všechny nejnovější modely si můžete prohlédnout online. Přejít na obsah. Vyhledávání v poli. Klikněte na název vozu a podrobně si nakonfigurujte svůj vysněný vůz podle svých představ. Letos se náš špičkový model se známým "c" konečně objevuje v nové verzi s inovativními technickými prvky, a to po pečlivém naslouchání obdržené zpětné vazbě. Nezáleží na tom, zda chcete pohodlně, rychle a bezpečně cestovat vlakem, hladce a pohodlně plout lodí nebo cestovat na sněhu a ledu: ŠKODA YETI ARCTIC vás jistě nenechá na holičkách díky svým výrazným konstrukčním úpravám, díky nimž i nadále udává trendy i v oblasti techniky.

.

Nemusíte být Tim Cook, abyste si poprvé prohlédli novou Škodu Kodiaq. Německá firma zveřejnila 30 dosud nejlákavějších úhlů svého očekávaného nástupce superpopulárního modelu Yeti a fanoušci značky budou velmi potěšeni tím, co vidí.

.

Sbírka vzorků zde! Některé novinky, které můžete použít. Ukážeme vám 2 skvělé tváře ze 2 různých kolekcí Swatch. Našel jsem tuto opravdu skvělou vizualizaci dat, která ukazuje živou historii New Yorku.

.

Díky hliníkovému prostorovému rámu, hybridnímu pohonu a čtyřem vysoce výkonným elektromotorům se e-tron quattro doslova vzpírá kategorizaci: může být konfigurován jako SUV, sedan nebo, pokud se posunete na hranici svých možností, dokonce jako sportovní vůz. K dispozici bude také v 17...

.

Bing Google